Usługi pogrzebowe w Nawojowej koło Nowego Sącza

Od kilkunastu lat działamy w branży usług funeralnych i pomagamy Wam w organizacji ostatniej drogi bliskiej osoby. Mamy niezbędne doświadczenie do tego, aby kompleksowo zająć się wszelkimi formalnościami oraz zapewnić wykonanie swoich zadań na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy rzetelnie i w pełni profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia, dlatego możesz być pewny, że powierzone nam zadania realizujemy z należytą sumiennością i starannością. 

Kompleksowe usługi funeralne – Nowy Sącz, Nawojowa, Kamienica, Limanowa

Kulma Centrum Pogrzebowe to firma, która od lat specjalizuje się w obsłudze pogrzebów. Jesteśmy dla naszych Klientów dostępni od samego początku, do końca, a nasze działania opierają się na kompleksowej realizacji każdego zadania. W Centrum Pogrzebowym Kulma zajmujemy się wszystkim, co niezbędne po stwierdzeniu zgonu u bliskiej osoby, a więc począwszy od formalności, po sprawy związane z wyborem trumny, klepsydry, kwiatów, wieńców, a kończąc na transporcie zwłok i obsłudze podczas ostatniej drogi zmarłego. Nasze działania realizujemy z wielkim szacunkiem i zachowaniem żałobnego charakteru, którego wymaga sytuacja. 

Obsługa pogrzebowa od A do Z – oferta Centrum Pogrzebowego Kulma 

Od wielu lat zajmujemy się zorganizowaniem ostatniej drogi zmarłych, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w samych przygotowaniach. Informacja o śmierci bliskiej osoby zawsze jest ciosem i smutnym doświadczeniem, dlatego w takich momentach warto oddać organizację pogrzebu firmie, która regularnie wykonuje takie zlecenia. Dla nas najważniejsza jest pomoc Klientom, którzy w tych trudnych chwilach nie do końca wiedzą, co mają robić. 

Usługi pogrzebowe – Nawojowa, Nowy Sącz, Kamienica, Limanowa 

Jako Centrum Pogrzebowe Kulma świadczymy swoje usługi na terenie południowej Polski, a dokładniej powiatu limanowskiego i nowosądeckiego. Nasze punkty mieszczą się w Nawojowej, Nowym Sączu, Kamienicy oraz Limanowej. Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z usługami funeralnymi, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni w naszych punktach, a także poprzez rozmowę telefoniczną lub wiadomość e-mail. Na naszej stronie internetowej znajduje się także formularz kontaktowy, dzięki któremu również możesz zadać nam pytanie. Zapraszamy do kontaktu! 

Zobacz inne wpisy

Zapraszamy do kontaktu z nami

Pracujemy w branży pogrzebowej od kilkunastu lat. Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi, pomożemy w wyborze w tych trudnych chwilach. Biura czynne od 8:00 - 15:00.

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.