Kulma Pogrzeby – Zapraszamy!

Jest nam niezmiernie miło powitać Was na blogu Kulma Pogrzeby. Pragniemy szerzej opisać naszą ofertę, usługi i możliwości jakie są oferowane w naszej firmie. Od kilkunastu lat działamy w branży, dzięki czemu posiadamy wiedzę oraz doświadczenie niezbędną do realizowania usług funeralnych.

Oferta Centrum Pogrzebowego Kulma

Oferujemy pomoc, doradztwo oraz kompleksową obsługę w tych trudnych chwilach dla Waszych bliskich, rodziny i przyjaciół. Oferujemy trumny, klepsydry oraz prosektorium. Każda nasza usługa wykonywana jest z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół. Nasze samochody są zawsze odpowiednio przygotowane oraz zadbane. Stawiamy na profesjonalizm.

Nasze biura – Kulma Pogrzeby

Posiadamy wiele miejsc, w których możesz spotkać nas osobiście. Mamy biura w Limanowej, Nawojowej, Nowym Sączu oraz Kamienicy. Swoje usługi prowadzimy w pobliżu tych miejscowości, lecz zapraszamy do kontaktu w celu dalszych miejscowości, chętnie służymy pomocą i doradzimy indywidualnie każdemu klientowi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zobacz inne wpisy

Zapraszamy do kontaktu z nami

Pracujemy w branży pogrzebowej od kilkunastu lat. Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi, pomożemy w wyborze w tych trudnych chwilach. Biura czynne od 8:00 - 15:00.

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.