Centrum pogrzebowe – usługi pogrzebowe do A do Z

Centrum Pogrzebowe Kulma – działa na rynku od kilkunastu lat i jesteśmy z Wami w trudnych i smutnych chwilach. Pomimo tego zawsze staramy się kompleksowo zadbać o wszelkie kwestie związane z ostatnią drogą zmarłego oraz jego pochówkiem. Ponadto służymy wiedzą i doświadczeniem w całościowym realizowaniu usług funeralnych

Centrum Pogrzebowe z Limanowej – usługi pogrzebowe Kulma 

Jako Centrum Pogrzebowe Kulma świadczymy kompleksową obsługę pogrzebową, rozpoczynając od formalności aż po pochówek. Nasza oferta obejmuje udostępnienie prosektorium, które mieści się w Limanowej na ul. Piłsudskiego 61 w budynku Szpitala Powiatowego. Posiadamy także wiele wzorów klepsydr, dzięki którym można poinformować osoby bliskie, przyjaciół oraz dalszych znajomych zmarłego lub zmarłej o śmieci. Tam umieszczane są podstawowe informacje o osobie zmarłej, a także gdzie i o której godzinie odbędą się różańce i pochówek. W tym trudnym czasie niezbędny jest również wybór trumny klasycznej lub trumny kremacyjnej. W naszej ofercie mamy głównie trumny wykonane z drewna dębowego oraz sosnowego, o bogatych i precyzyjnych wykończeniach, które charakteryzują się szeroką kolorystyką oraz pięknymi wykończeniami lakierniczymi w macie lub połysku. W naszych oddziałach na terenie powiatu limanowskiego i nowosądeckiego można obejrzeć większość trumien przed ich zakupem. 

Gdzie w Limanowej lub Nowym Sączu można kupić kwiaty i wieńce na pogrzeb?

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi działaniami związanymi z organizacją pochówków zmarłych, dlatego w naszych punktach w Limanowej na ul. Łazarskiego 16 oraz Piłsudskiego 61 (za przystankiem koło szpitala), w Kamienicy na ul. Rynek 54B, w Nowym Sączu na ul. Nawojowskiej 45 oraz w Nawojowej na ul. Krynickiej 7 możesz zaopatrzyć się w przepiękne i eleganckie kwiaty, wieńce oraz znicze nie tylko na pogrzeb, ale także z okazji Święta Zmarłych czy innych wydarzeń. Dbamy o to, aby nasze punkty wyposażone były w okazjonalne ozdoby oraz takie, które można umieszczać na grobach przez cały rok. Oferujemy profesjonalną poradę oraz przygotowanie wieńców z żywych kwiatów czy stworzenie sztucznych kompozycji. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i zawsze staramy się wykonywać swoje zadanie na najwyższym poziomie, w pełni profesjonalnie. Możesz skontaktować się z nami w naszych punktach w Limanowej, w Kamienicy, Nowym Sączu oraz Nawojowej, a także poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, wiadomość e-mail lub drogą telefoniczną. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

Zobacz inne wpisy

Zapraszamy do kontaktu z nami

Pracujemy w branży pogrzebowej od kilkunastu lat. Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi, pomożemy w wyborze w tych trudnych chwilach. Biura czynne od 8:00 - 15:00.

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.