Usługi pogrzebowe – Centrum Pogrzebowe – Nowy Sącz i okolice 

Jako Centrum Pogrzebowe Kulma działamy od kilkunastu lat w branży i przykładamy wszelkich starań, aby nasze usługi pomogły podczas tych smutnych i niecodziennych wydarzeń, jakimi są śmierć i pogrzeb bliskich osób. Zajmujemy się obsługą pogrzebów od a do z, aby w tym trudnym czasie wyręczyć rodzinę zmarłej osoby i zająć się całą organizacją wydarzeń. To ważne, aby najbliżsi mieli czas i przestrzeń do pożegnania się z bliską osobą.

Kompleksowa obsługa pogrzebowa z Centrum Pogrzebowym Kulma 

Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą pogrzebów, począwszy od pomocy w zebraniu niezbędnej dokumentacji, przez przygotowanie pięknych wieńców, trumny, klepsydry, przewóz trumny z osobą zmarłą oraz organizacją ostatniej drogi. Mamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w realizowaniu usług funeralnych. Zajmujemy się wszystkim, a w kwestiach formalnych chętnie służymy pomocą i poradą, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to czas trudny dla osób z bliskiego otoczenia zmarłej osoby, a jednocześnie niezwykle wymagający w związku z posiadaniem wszelkich niezbędnych dokumentów. 

Gdzie działamy? Usługi pogrzebowe Kulma w Małopolsce

Nasza firma posiada kilka punktów na południu Polski, gdzie od wielu lat prężnie działamy, aby choć trochę ułatwić ten trudny czas rodzinie i bliskim osoby zmarłej. Nasze punkty mieszczą się w Limanowej na ul. Łazarskiego 16 oraz na ul. Piłsudskiego 61 (przystanek szpitala), a także w Kamienicy na ul. Rynek 54B, w Nowym Sączu na ul. Nawojowskiej 45 oraz w Nawojowej na ul. Krynickiej 7. Zakres naszych działań obejmuje zatem nie tylko miejscowości, w których mieszczą się nasze oddziały, ale także dotyczy sąsiednich miastach i wsi, jak np. w Starego Sącza, Mystkowic, Grybowa, Łącka czy Mszany Dolnej. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas Klient.

Gdzie uzyskać informacje związane ze świadczeniem usług funeralnych? 

Jeśli potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu ostatniej drogi zmarłego lub poszukujesz miejsca, w którym otrzymasz poradę w zakresie zakupu trumny czy wieńców pogrzebowych, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdym z naszych punktów, a także poprzez wiadomość w formularzu kontaktowym, wiadomość e-mail lub drogą telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz zajmiemy się kompleksową pomocą. 

Zobacz inne wpisy

Zapraszamy do kontaktu z nami

Pracujemy w branży pogrzebowej od kilkunastu lat. Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi, pomożemy w wyborze w tych trudnych chwilach. Biura czynne od 8:00 - 15:00.

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.