Obsługa pogrzebu na terenie powiatu limanowskiego i okolic

Nasza firma od wielu lat prosperuje na rynku – obsługa pogrzebu to nasza wiodąca usługa. Jesteśmy z Wami w smutnych i trudnych sytuacjach związanych ze śmiercią bliskich osób. Choć każdy z nas ma świadomość przemijania, momenty te są często bardzo emocjonalne, a bliscy nie potrafią skupić się na organizacji ostatniej drogi zmarłego. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest oddanie tych obowiązków firmie, które zajmie się kompleksową obsługą pogrzebową

Obsługa pogrzebu: Limanowa, Kamienica, Nowy Sącz, Nawojowa

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć ofertę kompleksowej obsługi pogrzebowej. Mamy w tej kwestii niezbędną wiedzę oraz konieczne doświadczenie, które pozwala nam realizować usługi funeralne na najwyższym poziomie. Zadbamy o każdy szczegół od początku do końca, a Ty oraz Twoja rodzina nie musicie martwić się o poszczególne działania. Oprócz porady i konsultacji obsługa pogrzebu obejmuje także klepsydry, które są ważnym elementem umożliwiającym poinformowanie bliskich, przyjaciół oraz znajomych zmarłej lub zmarłego m.in. o dacie pogrzebu. Ponadto w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór trumien do pochówku, a także trumien kremacyjnych. Wykonywane są one zazwyczaj z drewna dębowego i sosnowego, a ich wnętrza są bogato zdobione. Niezwykle klasyczne i eleganckie trumny charakteryzują się szeroką kolorystyką oraz wykończeniami lakierniczymi matowymi lub w połysku. W naszych punktach w Limanowej, Kamienicy, Nowym Sączu oraz Nawojowej występuje możliwość obejrzenia większości dostępnych u nas trumien. Nasi pracownicy zajmują się także całościową obsługą pogrzebową, gdzie ubrani w eleganckie stroje z szacunkiem przenoszą trumnę z ciałem zmarłego z samochodu pogrzebowego najpierw do kościoła, a następnie w ostatnią drogę na cmentarz. Pełne skupienie, uszanowanie trudnej sytuacji oraz dobra organizacja naszych pracowników sprawia, że ceremonia pogrzebowa nabiera podniosłego charakteru.

Kompleksowa obsługa pogrzeu – Centrum Pogrzebowe Kulma 

Nasza firma posiada swoje punkty w Limanowej na ul. Łazarskiego 16, a także na ul. Piłsudskiego 61. Znajdziesz nas także w Kamienicy na ul. Rynek 54B, w Nowym Sączu na ul. Nawojowskiej 45 oraz w Nawojowej na ul. Krynickiej 7. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług funeralnych, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszych punktach w Limanowej, Kamienicy, Nowym Sączu i Nawojowej, a także służymy pomocą poprzez rozmowę telefoniczną, wiadomość e-mail lub formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. 

Zobacz inne wpisy

Zapraszamy do kontaktu z nami

Pracujemy w branży pogrzebowej od kilkunastu lat. Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi, pomożemy w wyborze w tych trudnych chwilach. Biura czynne od 8:00 - 15:00.

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.